BIK groeit!

Bijna 2 jaar BIK bouw! De tijd vliegt voorbij. De markt trekt weer flink aan en onze diensten en bouwproducten breiden zich verder uit. En deze groei brengt uitdagingen met zich mee.

Uitbreiding team

Afgelopen tijd hebben wij twee nieuwe collega’s mogen verwelkomen! Jan Floor en Michel Stensen.

fotojancontact

   fotomichelwebsite

 

 

 

 


Jan en Michel zijn inmiddels gestart in de werkvoorbereiding en uitvoering. Beide heren hebben ruime ervaring in zowel voorbereiding als begeleiding op de bouw. Zij weten als geen ander wat er nodig is om tot een succesvol project te komen.

Vacatures

Om onze continuïteit te waarborgen en BIK bouw te laten groeien, willen wij ons team graag verder uitbreiden met een calculator en werkvoorbereiders. Wilt u ons team komen versterken? Of kent u iemand die dit zou willen? Laat dit dan aan ons weten! Voor meer informatie neem contact op met BIK bouw 0180-726946 of via e-mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Nieuwe locatie

Misschien bent u intussen al eens op bezoek geweest, en weet u hoe trots wij zijn op ons nieuwe kantoor. Sinds vorig jaar is BIK bouw gevestigd op het centraal gelegen bedrijventerrein Dierenstein in Barendrecht. Onze nieuwe locatie is goed bereikbaar vanaf de A15 en de A29. locatie

Het nieuwe pand beschikt over voldoende kantoorruimte met parkeerplaatsen. Nieuwsgierig geworden? Uiteraard bent u van harte welkom. Ons nieuwe adres is: Oosteinde 11 r, 2991 LG in Barendrecht. U kunt ons bereiken op 0180-726946 of via onze mobiele telefoonnummers.

 • icoonBIK5
  BIK bouw
 • icoon1
  Betrouwbaar
 • icoon2
  Betrokken
 • icoon3
  Innovatief
 • icoon4
  Kwaliteit
 • icoon5
  Klantgericht
Contact gegevens

VESTIGINGSADRES: BIK Bouw | Oosteinde 11 r | 2991 LG Barendrecht | 0180-726946 | VOLG ONS: